Bağımlılıkla Mücadele Koordinasyon Kurulu Toplantısı Gerçekleştirildi.
 
 
İlçemizde Bağımlılıkla Mücadele Koordinasyon Kurulu’nun 2019 yılı ilk toplantısı Kaymakamlık toplantı salonunda Kaymakam Selami KAKANKAYA Başkanlığında gerçekleştirildi.
 
Toplantıya Belediye Başkan Yardımcısı Rafet Şimşek, Cumhuriyet Savcısı Hüseyin Kaçar, Emniyet Müdürü Özgür Taşkın, İlçe Jandarma Komutan Vekili Jandarma Kıdemli Başçavuş Levent Keskin, İlçe Sağlık Müdürü Mehmet Mezher Işık ve ilgili daire amirleri katıldı.
 
 “Uyuşturucu ile Mücadele Eylem Planı” adı altında düzenlenen toplantı Kaymakam Kapankaya’nın açılış konuşması ile başladı. Konuşmanın ardından ilçe Sağlık Müdürü ve İlçe Emniyet Müdürünün   hazırladığı Uyuşturucu ile Mücadele Eylem Planı’na ilişkin sunumları yapıldı. İlçemizde yapılması gereken çalışmalar ile ilgili kurum üyelerinin görüş ve önerileri ele alındığı toplantıda eğitim faaliyetler ve farkında lığın artırılmasına yönelik çalışmaların önemi vurgulandı. Toplantı sonunda ise İlçe Kaymakamı Kapankaya, Kurul üyelerinden yapılan eylem planı doğrultusunda somut çalışmalara başlanmasını ve gerekli adımların atılmasını beklediğini bildirerek dilek ve temennilerle toplantı sona ermiştir.
 
İSAY2 Galeri